GPS monitoring kontejnerů, LEVEL, s. r. o.

Popis produktu:

GPS monitoring kontejnerů realizujeme s pomocí GPS jednotky s extrémní výdrží baterie a snadnou instalací na magnet. Je možné také realizovat monitoring pohybu železničních vagonů, vozů, stavebních strojů, návěsů, přívěsů, karavanů.

Doplňující informace:

GPS monitoring kontejnerů lokalizuje a trasuje pohyb sledovaného kontejneru v nastaveném intervalu, monitoruje teplotu, atmosferický tlak, vlhkost, nárazy a náklon. Jednoduše se instaluje přichycením na extrémně silné magnety. Velmi dlouhá výdrž baterie-až 6 let.

GPS monitoring kontejnerů prostřednictvím GPS jednotky s extrémní výdrží baterie a snadnou instalací na magnet je vhodný také pro GPS zabezpečení a lokalizaci automobilů a GPS monitoring železničních vagonů. Univerzální GPS jednotku Total Finder pro dlouhodobý GPS monitoring kontejnerů je možné instalovat a zajistit také pomocí speciálního držáku. V provedení s dobíjecími bateriemi se dobíjí prostřednictvím USB konektoru. Měří a předává tyto údaje: satelitní pozice systému GPS a GLONASS; identifikace buňky GSM sítě BTS; okamžitá rychlost a směr pohybu; nadmořská výška; okamžitá hodnoty nárazu; teplota, tlak a vlhkost; náklon-detekuje sejmutí ze sledovaného objektu; stav baterie. Jednotku je možné volitelně osadit dobíjecí nebo jednorázovou baterií. K jednotce je poskytován celosvětový záruční a pozáruční servis a trvalá technická podpora. Jednotku je možné napojit na SW systém sledování všech parametrů poskytovaných jednotkou nebo dodat rozhraní pro připojené k SW systému zákazníka.

Poslat zprávuPoslat zprávu
Poslat zprávu:
LEVEL, s. r. o.

Adresa společnosti:

LEVEL, s. r. o.
Plhovská 1997
Náchod
547 01

internet:

www.levelna.com

Kontaktní osoby:

Radek Herda
obchod ČR, SK
Tel.: +420 491 446 611


jazyková vybavenost:
čeština, angličtina
Kontaktní formulář >>

Paul Oxenham
International Business
Tel.: +420 491 446 654


jazyková vybavenost:
čeština, angličtina
Kontaktní formulář >>

Fotografie

GPS monitoring kontejnerů GPS monitoring kontejnerů GPS monitoring kontejnerů GPS monitoring kontejnerů GPS monitoring kontejnerů

Parametry

Název produktu: GPS monitoring kontejnerů
Místo původu: Česká republika Platební podmínky: kartou, hotově, fakturou
Velikost produkce: bez omezení Minimální velikost dodávky: dle dohody
Cena za kus: dle aktuálního ceníku
Kvalita, bezpečnostní certifikace: ISO 9001, ISO 27001

Produkty Českých firem katalog CzechTrade International

Ostraha firemOstraha firem je dominantou naší činnosti. Strážíme jak velké firmy ...
www.sassecurity.cz

Ostraha firem
Copyright © 2001-2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.